Vienmēr svaigi un ātri!
Sākums Bezkontakta piegāde

Bezkontakta piegāde

Mēs šajos apstākļos, domājot par mūsu kolektīva un Jūsu veselību, piedāvājam tikai bezkontakta piegādi uz Jūsu norādīto adresi.

Piegādes datums ir atkarīgs no mūsu noslodzes, bet nepārsniedz  trīs darba dienas. Pie pasūtījuma veikšanas ir redzams tuvākais pieejamais pasūtījuma piegādes datums.

Preču piegāde darba dienās un Sestdienās no plkst. 09:00 līdz 21:00. Ja vēlaties savai piegādei noteikt speciālu piegādes laiku(ar precizitāti 2-12 stundām) lūdzam mūs informēt informāciju ierakstot komentārā pie pasūtījuma veikšanas.

Par preču piegādi jāmaksā sekojoša summa(summas norādītas ar PVN)

Pasūtīšanas noteikumi

Pircējs veic pasūtījumu interneta mājaslapā www.food24.lv un pasūtījumam  veic priekšapmaksu.
Pasūtījums apstrāde tiek uzsākta tikai pēc pasūtījuma apmaksas klienta internetbankā.

www.food24.lv komanda maksimāli centīsies Jums pasūtījumu nodot 100% tādu, kā esiet pasūtījuši internetā, bet vienlaikus patur tiesības Jūsu produktu aizvietot pret tādas pašas vai labākas kvalitātes cita piegādātāja analogu preci, lai uzturētu piegādes mobilitāti.

Interneta veikalā FOOD24 jūs varat pasūtīt nepieciešamās preces iepriekš un izvēlēties tieši jums ērtāko piegādes laiku un dienu.

Pasūtījumus piegādāsim līdz jūsu namdurvīm Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Dobelē, Olainē, Dreiliņos, Sauriešos, Salaspilī, Mārupē, Babītē, Ķekavā, Ādažos un Carnikavā. Preces piegādā Pārdevējs vai tā pilnvarots pārstāvis (kurjers).

Par piegādi uz vietām, kas neietver jau uzskaitītās piegādes vietas, lūdzam sazināties ar mums individuāli.